اعتقاد هندوستان یادگیری دختران خشونت

اعتقاد: هندوستان یادگیری دختران خشونت حوادث قربانی دختران اخبار ورزشی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی آپارتمان‌های قیمت میانگین در بازار شهریور

حدود یک‌سوم معاملات انجام و ثبت شده است در سامانه اطلاعات بازار املاک کشور عزیزمان ایران طی 20 روز سپری شده است از شهریورماه، در دامنه قیمت مترمربعی 4 تا 6 میلی

آپارتمان‌های قیمت میانگین در بازار شهریور

آپارتمان های قیمت میانگین در بازار شهریور

عبارات مهم : ایران

حدود یک سوم معاملات انجام و ثبت شده است در سامانه اطلاعات بازار املاک کشور عزیزمان ایران طی 20 روز سپری شده است از شهریورماه، در دامنه قیمت مترمربعی 4 تا 6 میلیون تومان قرار دارد.

به گزارش دنیای اقتصاد ، بر اساس آخرین گزارش بانک مرکزی از تحولات ماهانه بخش مسکن، میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان در پایتخت کشور عزیزمان ایران چهار میلیون و 670 هزار تومان هست. به این ترتیب طبیعی است که بخش قابل توجهی از معاملات مسکن در بازه 4 تا 6 میلیون تومان یعنی قدری ارزان تر و قدری گران تر از قیمت میانگین انجام شود. از سوی دیگر با توجه به رغبت خریداران مسکن به تملک واحدهای نوساز، یک سوم از معاملات این بازه قیمتی نیز در طول سه هفته اخیر در زمره واحدهای نوساز تا پنج سال ساخت انجام شده است است.

مناطقی که آپارتمان نوساز و تازه ساز در بازه قیمتی حول و حوش میانگین در آنها قابل جست وجو هست، کم نیستند. بر اساس اطلاعات معاملات ثبت شده است در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران، در پایتخت کشور عزیزمان ایران می توان آپارتمان های مصرفی تا پنج سال ساخت در این بازه قیمتی را در مناطق 2، 4، 5، 6، 7، 8، 9، 10، 11، 12، 13، 14و 15 جست وجو کرد. هرچند ممکن است به ندرت در مناطق گران تر و ارزان تر پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز آپارتمان های خاص با قیمت خاص جست وجو کرد ولی این فایل ها صرفا استثنا هستند. در جدول زیر قیمت قطعی آپارتمان های نوساز و تازه ساز در بازه مترمربعی 4 تا 6 میلیون تومان در محله های متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران گردآوری شده است است.

آپارتمان‌های قیمت میانگین در بازار شهریور

واژه های کلیدی: ایران | بازار | میلیون | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz