اعتقاد هندوستان یادگیری دختران خشونت

اعتقاد: هندوستان یادگیری دختران خشونت حوادث قربانی دختران اخبار ورزشی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری با یک گروه متفاوت کنسرت می‌دهم / امین غفاری

امین غفاری نوازنده ویولن بعد از برگزاری تازه ترین کنسرت خود در شهرستان بجنورد به زودی کنسرتی را با همراهی بازیگران و صورت های معروف خارجی در پایتخت کشور عزیزمان

با یک گروه متفاوت کنسرت می‌دهم / امین غفاری

امین غفاری: با یک گروه متفاوت کنسرت می دهم

عبارات مهم : ایران

امین غفاری نوازنده ویولن بعد از برگزاری تازه ترین کنسرت خود در شهرستان بجنورد به زودی کنسرتی را با همراهی بازیگران و صورت های معروف خارجی در پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار می کند.

امین غفاری نوازنده ویولن که روز جمعه ۲۲ تیر ماه کنسرتی را در تالار گلشن شهرستان بجنورد برگزار کرد راجع به این اجرا به مهر گفت: در این کنسرت آثار موسیقی کلاسیک، موسیقی فیلم و تعدادی از ساخته های خودم را با همراهی گروهی متشکل از کویینتت زهی، پیانو، گیتار و درام اجرا کردیم.

وی ادامه داد: هم اکنون مشغول برنامه ریزی جهت برپایی کنسرت در مردادماه هستیم که با حضور تعدادی از بازیگران و صورت های معروف خارجی برگزار می شود و نسبت به کنسرت های سال قبل من در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان ها از حال و هوایی کاملا متفاوتی برخوردار خواهد بود. البته برنامه ریزی هایی نیز جهت حضورم در ارکستری اروپایی به دعوت یک کمپانی خارجی به عنوان تک نواز انجام گرفته که جزییات آن به زودی اعلام می شود.

امین غفاری سال گذشته کنسرت ویولن خود را به همراه گروهی از عالی ترین نوازندگان ایران، با اجرای قطعات محبوب و ماندگار فیلم های سینمایی مانند «دزدان دریایی کارائیب»، «هری پاتر»، «بازی تاج و تخت» و آثار ماندگار کلاسیک از هنرمندانی چون باخ، ویتالی و کرایسلر در تالار وحدت روی صحنه برده بود.

با یک گروه متفاوت کنسرت می‌دهم / امین غفاری

واژه های کلیدی: ایران | خارجی | ویولن | کنسرت | برگزاری | تالار وحدت | برنامه ریزی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz