اعتقاد هندوستان یادگیری دختران خشونت

اعتقاد: هندوستان یادگیری دختران خشونت حوادث قربانی دختران اخبار ورزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چرا برانکو تمدید نمی‌کند؟ ، نگرانی هواداران پرسپولیس،هر روز زیاد از دیروز

پس از اظهار نظر سرپرست کلوب پرسپولیس که گفته بود با برانکو به توافق رسیده‌اند و این سرمربی کروات به زودی قراردادش را تمدید می‌کند هنوز این اتفاق نیفتاده و باعث

چرا برانکو تمدید نمی‌کند؟ ، نگرانی هواداران پرسپولیس،هر روز زیاد از دیروز

نگرانی هواداران پرسپولیس،هر روز زیاد از دیروز/چرا برانکو تمدید نمی کند؟

عبارات مهم : کروات

پس از اظهار نظر سرپرست کلوب پرسپولیس که گفته بود با برانکو به توافق رسیده اند و این سرمربی کروات به زودی قراردادش را تمدید می کند هنوز این اتفاق نیفتاده و باعث شده است تا هواداران از خودشان بپرسند که بعد این اتفاق چه زمانی خواهد افتاد؟

به گزارش خبرآنلاین؛یک قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران، نایب قهرمانی تنها با تفاضل گل کمتر نسبت به تیم قهرمان، صدرنشینی مقتدرانه در فصل جاری مسابقه های لیگ برتر و رساندن پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا باعث شده است تا هر هوادار پرسپولیسی برانکو را دوست داشته باشد و خواستار ماندن او در پرسپولیس باشد.

چرا برانکو تمدید نمی‌کند؟ ، نگرانی هواداران پرسپولیس،هر روز زیاد از دیروز

سرمربی کروات سرخ پوشان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هست. او نظم و دسیپلین خاصی به تیم داده است و پرسپولیس نه تنها در آزادی بلکه در هر ورزشگاهی شانس نخست پیروزی را دارد. تیم برانکو در خارج از منزل بهتر از بازیهای خانگی نتیجه گرفته تا جایکه تساوی جهت حریفان تیم سرخ پوش نتیجه ای بسیار خوب به شمار می آید.هواداران پرسپولیس اصلا دوست ندارند که برانکو با توجه به نتیجه های درخشانی که به دست آورد تیم را ترک کند.

آنها بی صبرانه در انتظار تمدید قرارداد این مربی کروات هستند ولی آیا تا الان قرارداد برانکو تمدید نشده است؟حمید رضا گرشاسبی سرپرست تازه کلوب پرسپولیس قبل از سفر به ترکیه به هواداران این مژده را داد که همه چیز جهت تمدید قرارداد برانکو آماده است و او به زودی قراردادش را تمدید می کند.

پس از اظهار نظر سرپرست کلوب پرسپولیس که گفته بود با برانکو به توافق رسیده‌اند و این سرمربی کروات به زودی قراردادش را تمدید می‌کند هنوز این اتفاق نیفتاده و باعث

از آن وقت چند روز می گذرد و هنوز سرمربی کروات سرخ پوشان تصمیم نهایی خود را نگرفته است.مشکل مهم برانکو جهت تمدید قراردادش مالی است تا جایکه او اصرار دارد که تا بدهی قبلی او صاف نشود قراردادش را تمدید نمی کند و این باعث شده است تا ادامه مذاکرات به مسئله خورد. سرپرست تازه کلوب پرسپولیس کار مشکل جهت تمدید کردن قرارداد برانکو دارد. او باید همه طلب این مربی کروات را پرداخت کند و بعد او را راضی به امضای تمدید قرارداد کند.

واژه های کلیدی: کروات | برانکو | سرمربی | قرارداد | هواداران | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | هوادار پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz